Poznati prvi finalisti „Poslovnog izazova“ 2020

Akcija „Poslovni izazov“ uspješno se nastavlja u online okruženju!

Tako su već sada poznati finalisti koji se ažurno objavljuju na web stranici Udruge Poduzetni, a ažurirani popis finalista možete pratiti upravo ovdje.

Iako smo u karanteni te se pazimo i čuvamo, naš poduzetnički duh potaknuo nas je na nastavak ove akcije i „Poslovnog izazova“. Tako da se izazov i dalje nastavlja i to u online okruženju!

Do finala, 6. 4. 2020. godine, ostalo je još malo, a ovom prilikom i Europska poslovna škola i Udruga poduzetni vas podsjećaju na dopunjene upute za sudjelovanjem u "Poslovnom izazovu 2020" u online okruženju te vrijednim nagradama koje možete osvojiti.

Za sve informacije pozivamo Vas da pratite obavijesti na: www.udruga-poduzetni.hr ili  kontaktirate predsjednika organizacijskog odbora g. Dinu Hasanbegovića, putem e-maila na: poslovni.izazov@ebus.hr.

 

FINALISTI:

1. TIM: „EcoMind“ – Gospodarska škola Varaždin - VIŠE

 2. TIM: „Croeducator“ - Druga srednja škola Beli Manastir - VIŠE

 3. TIM: „Pro forma“ - Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir Krk - VIŠE

 4. TIM: „LAMT“ - Škola za modu i dizajn - VIŠE

 5. TIM: „Bio-Oleum“ - Gospodarska škola Varaždin - VIŠE

 6. TIM: „Kajkavci“ - Srednja škola Vrbovec - VIŠE

 7. TIM: „Duo tim“ - Gospodarska škola Varaždin - VIŠE

 8. TIM: „Trio tim“ - Gospodarska škola Varaždin - VIŠE

 9. TIM: „SoundEyes Team“ - Elektrotehnička škola Split - VIŠE

10. TIM: „Stari Grad“ - Gospodarska škola Varaždin - VIŠE

11. TIM: „ALI TIM“ - Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana - VIŠE

12. TIM: „EA TIM“ - Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana - VIŠE

13. TIM: „SS TIM“ - Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana - VIŠE

14. TIM: „Duo umbrella“ - Srednja škola Vrbovec - VIŠE

15. TIM: „Budi cool radi full“ - PGEŠ Katarina Zrinski - VIŠE

16. TIM: „RIM TIM“ - Srednja škola Lovre Montija - VIŠE

17. TIM: „FutureX“ - Gospodarska škola Varaždin - VIŠE

18. TIM: „Sante“ - Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar - VIŠE

19. TIM: „Picokice“ - Strukovna škola Đurđevac - VIŠE

20. TIM: „Ginko" - Ekonomska i turistička škola Daruvar - VIŠE

21. TIM: „Neon“ - Srednja škola Marka Marulića Slatina - VIŠE

22.  TIM: „PZB - Poduzetnici Zelene Budućnosti“ - Srednja škola Stjepana - VIŠE

23. TIM: „Ekonomci“ - Ekonomska i upravna škola Osijek - VIŠE

24. TIM: „Lideri“ - Obrtničko-industrijska škola Županja - VIŠE

25. TIM: „MEDOLUS“ - Gospodarska škola Varaždin - VIŠE

26. TIM: „Zelenije sutra“ - Srednja škola bana Josipa Jelačića Sinj - VIŠE

27. TIM: „LUKA&DORA“ Ekonomsko - turistička škola, Karlovac -VIŠE

28. TIM: „IGORKE“ - Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - VIŠE

29. TIM: „EANA“ Srednja škola Zabok -VIŠE

30. TIM: „Kreatori“ - Ekonomska i upravna škola Osijek -VIŠE

31. TIM: „Van Bež Van“ - Šumarska i drvodjeljska škola Karlovac - VIŠE

32. TIM: „Eko bike“ - Ekonomska i upravna škola Osijek - VIŠE

33. TIM: „Budućnost“ - Srednja škola Dugo Selo - VIŠE

34. TIM: „Mladi i poduzetni“ - Srednja škola Dugo Selo - VIŠE

35. TIM: „Tehničarke“ - Prehrambeno tehnološka škola - VIŠE

36. TIM: „KIM“ - Srednja škola Ban Josip Jelačić - VIŠE

37. TIM: „Lurkas“ - Prehrambeno tehnološka škola - VIŠE

38. TIM: „DoTa“ - Srednja škola Zlatar - VIŠE