"Mi Poduzetni za Uskrs - Jedno pismo-jedan osmijeh" 2020

Sudjeluj u humanitarnoj akciji „Jedno pismo – jedan osmijeh“

Ovog Uskrsa pokaži svoj humanitarni i poduzetnički duh u online okruženju te sudjeluj u humanitarnoj akciji „Jedno pismo – jedan osmijeh“. Tradicionalna akcija „Mi Poduzetnici za Uskrs“, unatoč cijeloj situaciji u društvu, ove će se godine održati 9. put za redom i to u online okruženju.

Akciju organizira Udruga Poduzetni i Caritas Zagrebačke nadbiskupije u suradnji s partnerima, Europskom poslovnom školom Zagreb i Privatnom gimnazijom i ekonomskom školom Katarina Zrinski.

Pokrovitelji akcije su Hrvatski sabor, Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta te Grad Zagreb. Generalni sponzor akcije je Školska knjiga.

Ostvarite svoju humanost, budite kreativni kod kuće, razveselite štićenike u domovima socijalne skrbi i pomozite stradalima od potresa.

Pogledajte POZIV i UPUTE

Prijavite se OVDJE